• Officium Beytepe-Kat:1 No:8
  • +90 312 232 30 20
  • info@dusleratolyesi.com.tr
Prodüksiyon
Buradasınız: Anasayfa \ Prodüksiyon
Uygun maliyetlerle ve kısa sürede firmanızı tanıtmak istiyorsanız, animasyon şeklinde hazırlayacağımız reklam filmleri sizin için uygun olacaktır. Kameralı çekim olmaksızın yaptığımız bu reklamlar genelde firmanın logosu ve fotoğrafları üzerinden kurgulanan bir senaryo ile hazırlanmaktadır.
Reklamımızda tanıtımı yapılacak ürünün bilgisayar ortamında modellenerek, 3 boyutlu olarak reklam filminde kullanılmasıyla elde edilen filmlerdir. 3d modelleme ürünü detaylı, farklı açılardan gösterme ve istediğimiz şekilde sunmaya olanak vermesiyle reklamın görsel etkisini arttırmaktadır.
Basit şekliyle aslında chroma key (kilit renk) denen bir çekim hilesi yönteminin en çok tercih edilen uygulamasıdır. İki farklı görüntüyü birbirinin üstüne oturtmaya yarar. Böylece imkânsız, pahalı veya tehlikeli sahneleri kolayca çekme lüksünü kullanıcısına sunar. Konuya dair detaylı bilgi almak için www.tanitimfilmiankara.net sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Firma tanıtım filmi, bir markanın kimliğini, tarzını, üretim yerini, ürünlerini anlatan ve tüketiciye görsel olarak sunan videolardır. Tanıtım filmleri genelde 4-5 dakika süre uzunluğuyla çekilmektedir. İyi bir tanıtım filmi ile firmanızı detaylı olarak anlatırken, prestijli bir sunum yapmak mümkündür. Konuya dair detaylı bilgi almak için www.tanitimfilmiankara.net sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Seslendirme ve dublaj reklam filminin etkisini belirleyen önemli unsurlardan birisidir. Tanıtılan ürünle uyumlu, etkili bir ses reklamın izleyicide bıraktığı etkiyi de arttırmaktadır. Düşler atölyesi medya olarak zengin ses castlarımızla reklamı yapılan ürüne en uygun seslendirme seçeneklerini sizlere sunmaktayız. Konuya dair www.radyoreklami.com sitemizde bulunan ses castlarımızı dinleyebilir, kendinize en uygun seslendirmeni tercih edebilirsiniz.