• Officium Beytepe-Kat:1 No:8
  • +90 312 232 30 20
  • info@dusleratolyesi.com.tr
Güncel Haberler
Buradasınız: Anasayfa \ Güncel Haberler
AGB Nielsen tarafından açıklanan 2015 yılı ilk 6 ayı verilerine göre Düşler Atölyesi Medya Prodüksiyon Ankara'nın en büyük Türkiye'nin ise sayılı medya planlama ve satın alma şirketi olarak gösterilmiştir. Televizyon reklamı konusunda bizi tercih ederek, sektörün en büyük ajanslarından birisi konumuna yükselmemize katkı sağlayan tüm müşterilerimize, ekibimize, mecra temsilcisi paydaşlarımızla teşekkür ediyoruz.
Analar ve Anneler'in kadrosuna yeni bir oyuncu daha katıldı. 'Kara Para Aşk' dizisindeki Nilüfer karakteriyle tanınan genç oyuncu 6. bölüm itibariyle izleyici karşısına çıkacak. Kadrosunda; Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Metin Akdülger gibi isimlerin yer aldığı diziye Bestemsu Özdemir de dahil oldu. 1970'li yıllarda geçen dizi, iki genç annenin yaşadıklarını konu alıyor.
14 Kasım tarihinde Total'de birincilik Show TV dizisi 'İlişki Durumu: Karışık’ın, ikincilik Show Ana Haber'in, üçüncülük de 'Gülbin Tosun'la Fox Ana Haber Haftasonu'nun oldu. AB grubunda ise; TRT 1'de yayınlanan 'Seksenler' dizisi birinci, 'Fox Ana Haber' ikinci, Kanal D dizisi 'Güllerin Savaşı' üçüncü sırada yer aldı.
Atv sabah kuşağının sevilen programı Esra Erol'danın yerine programı 1 aylık süreyle tecrübeli oyuncu Nilgün Belgün sunacak. Gebeliğinin son ayına giren Esra Erol programını deneyimli oyuncu Nilgün Belgün’e devretti.
Tüm dünyada 'şov programlarının atası’ olarak kabul edilen 'Big Brother Türkiye’nin sunucusu ve yayın tarihi belli oldu. 28 Kasım’da Star’da başlayacak ‘Big Brother Türkiye’yi Asuman Krause sunacak. Yapımcılığını dünyanın en büyük medya yapım şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, tüm dünyada ‘TV şovlarının atası’ olarak kabul gören ve yayınlandığı ülkelerde reyting rekorları kıran ‘Big Brother Türkiye’ 28 Kasım’da Star TV’de izleyiciyle buluşacak.
Yapımını TIMS’in, yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı Muhteşem Yüzyıl Kösem izleciyle buluştu. Başrollerini Anastasia Tsilimpiou, Hülya Avşar, Ekin Koç, Mete Horozoğlu, Aslıhan Gürbüz, Kadir Doğulu, Mehmet Kurtuluş, Berk Cankat, Erkan Kolçak Köstendil, Tülin Özen, Gülcan Arslan, Nadir Sarıbacak ve Esra Dermancıoğlu’nun paylaştığı dizi Kösem’in aşkla, kanla, güç savaşlarıyla, büyük zaferler ve ağır yenilgilerle geçen hayatını konu ediniyor.
1 2 Son